Ultrason

Cerrahi, Dahiliye

            Hayvanların hastalıkları insanlarınkinden biraz daha farklıdır. Fakat onlar içinde belli başlı olan problemler vardır ve bu durum hayvanın türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hayvanlarda da üreme sorunları, sindirim problemleri veya böbrek problemleri oluşabilmektedir. Bu noktada devreye Diyarbakır veteriner olarak hizmet veren firmamız girmektedir. Bu tarz hastalıkların uzman eli olmadan düzeltilmesi mümkün değildir. Hastalığı bulunan ve veterinere götürülmeyen hayvanların ölüme varabilen sorunlar ile karşılaşması mümkündür. Bu sebeple hastalık belirtileri gösteren ve bir sorun olduğunu düşündüren hayvanlar veteriner hizmetlerimize başvurmalı ve hayvan için gerekli olan tedavi her ne ise hızlı bir şekilde uygulanmalıdır.

 

 Cerrahi müdahale

 

            Cerrahi müdahale yalnızca insanlar için değil hayvanlar içinde olan bir tedavi şeklidir. Her hayvana uygulanmayan fakat gerekli görüldüğünde yapılan cerrahi müdahaleler hayvanın sorununun ciddi olduğu durumlarda tercih edilmektedir. Kısırlaştırma bile bir cerrahi müdahale şeklidir. Veterinerimiz bu hizmeti de vermekte ve gerektiği durumlarda cerrahi dokunuşlarda bulunmaktadır.

 

 Dahiliye

 

            Dahiliye iç hastalıkları anlamında gelmektedir. Hayvanların iç organlarında oluşan sorunlar en ciddi olan sorunlardır. Bu tarz hastalıklar tedavi edilmediğinde ilerlemekte ve hayvana zor anlar yaşatmaktadır. İç hastalıklar oldukça çeşitlidir. Üreme organı sorunları, sindirim ya da solunum problemleri bu hastalıklardan yalnızca birkaçıdır. Diyarbakır'da hizmet veren ve hayvanların dahiliye problemlerini de çözen veteriner firmamız hem evcil hayvanların hem de inek, koyun ya da keçi gibi ahır hayvanlarının problemlerini çözecektir.

Resimler

Cerrahi, Dahiliye

isimli hizmet sayfası 10 Ekim 2017, 11:46 tarihinde oluşturulmuştur.