Ultrason

Doğum

Doğum insanlarda da hayvanlarda da gerçekleşen doğal bir süreçtir. Bu süreçte insanların birçoğu hastanelerden yardım almakta ve doğum bu doğrultuda gerçekleşmektedir. Fakat aynı özen hayvanlar için verilmemektedir. Birçok hayvan doğum yapması için kendi haline bırakılmakta ve bu durum geri dönülemez sonuçlara yol açmaktadır. Bu sebeple evcil hayvanı olan ya da inek veya koyun gibi büyük ve küçükbaş hayvanlara sahip olan kişilerin doğum için bir veterinerden yardım almaları çok daha doğru bir hareket olacaktır. Diyarbakır veteriner firmamız Diyarbakır'daki tüm hayvanlarınızın doğumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir.

 

 Doğum sürecinde dikkat edilmesi gerekenler

 

            İnsanların doğumunda olduğu gibi hayvanların doğumunda da dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunmaktadır. Bu detaylar hayvanın sağlıklı bir şekilde doğum yapmasına yardımcı olacaktır. Örneğin; doğan yavru hayvanın doğru şekilde doğması ve göbek bağı ile sorun yaşanmaması için doğru pozisyon belirlenmeli ve hayvan doğumu bu doğrultuda gerçekleştirmelidir. Bu aşamada gerekli olan uzman eli alanında uzman olan veterinerlerdir. Veterinerden yardım alınması büyük farklar yaratacaktır.

 

 Veteriner doğum yardımı

 

            Diyarbakır'da hizmet veren veteriner firmamız alanında uzman olan veterinerler ile hizmet vermekte ve kedi, köpek ya da büyükbaş hayvanların doğumunu gerçekleştirmektedir. Doğum yapan hayvanın cinsi ve türü her ne olursa olsun mutlaka bizimle iletişime geçilmeli ve doğumun sorunsuzca tamamlanması sağlanmalıdır. Bu sayede hem doğum yapan hem de doğan hayvan tamamen sağlıklı olacaktır.

Resimler

Doğum

isimli hizmet sayfası 10 Ekim 2017, 11:50 tarihinde oluşturulmuştur.